Aleo Mono S59 Zobacz większe

Aleo Mono S59

Moduł wyskowydajny S59 jest unikalnym połączeniem głebokiej wiedzy technologicznej i elementów wysokiej klasy.Wynik to produkt, który nie jest tylko mocny ale też sprawniejszy. Badania niezależnych insti- tutów pokazują, że moduły S59 produkują dzięki wyróżniających je innowacji więcej prądu jak konwencjonalne rozwiązania.

Więcej szczegółów

879,10 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wykorzystując bardzo zaawansowany rozwój technologii w branży fotowoltaicznej z aleo na czele, moduł wyskowydajny S59 jest unikalnym połączeniem głebokiej wiedzy technologicznej i elementów wysokiej klasy.Wynik to produkt, który nie jest tylko mocny ale też sprawniejszy. Badania niezależnych insti- tutów pokazują, że moduły S59 produkują dzięki wyróżniających je innowacji więcej prądu jak konwencjonalne rozwiązania.

Dostajesz to za co płacisz. Firma Aleo wspiera klienta i daje 10 lat gwarancji na produkt i 25 lat liniowej gwarancji na uzysk. Aleo również pomaga, jeżeli pokaże się usterka modułu i pokryje nie tylko koszt materiału, ale też robocizny spowodowany przez wymiane.

Produkty powiązane