Firma Cumulus z Wrocławia zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem instalacji paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła dla domu oraz firmy.

      Przedsiębiorstwo została założone w 1997 roku. Obecnie jest prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą młodych, efektywnych i zdolnych ludzi. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji i montażu paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Naszym priorytetem jest dobór instalacji fotowoltaicznej czy też pomp ciepła, tak by pracowała ona z największą korzyścią dla klienta. Wszystkie prace są wykonywane przez i pod kontrolą osób posiadających uprawnienia projektowe i wykonawcze z wieloletnim doświadczeniem w biurach projektowych i na budowach.

Fotowoltaika oraz pompy ciepła są bardzo opłacalnymi instalacjami z zakresu odnawialnych źródeł energii, które mogą zapewnić Tobie jak i Twojej firmie źródło dochodu oraz oszczędności. Coraz więcej ludzi decyduje się na ich zakup, co z pewnością można zauważyć na dachach domów, z jednego prostego powodu: To się opłaca!

    Na panele słoneczne jak i pompy ciepła są przeznaczone specjalne środki pomocnicze dzięki którym można prowadzić odsprzedaży energii do sieciaktrakcyjnych cenach.


Sama zaś inwestycja w energię solarną ma gwarację zwrotu w czasie biorąc pod uwagę coroczne wzrosty cen energii. Jest to więć idealny sposób na ulokowanie swoich funduszy.

Fotowoltaika Wrocław Lubin Legnica Wałbrzych Jelenia Góra


Co obejmuje więc nasza działalność?

  • projektujemy i budujemy  sprawne instalacje fotowoltaiczne i pomp ciepła przeznaczenia domowego jak i  przemysłowego dostosowane do potrzeb klienta w zakresie: centralnego ogrzewania, zimnej i ciepłej wody oraz instalacje elektryczne, a w szczególności fotowoltaiczne

  • zajmujemy realizacją zamówień, w tym dostawą materiałów, pracami montażowymi i uruchomieniem urządzeń

  • korzystamy z nowoczesnych technologii i urządzeń o wysokiej jakości na bieżąco poszerzamy naszą wiedzę z zakresu odnawialnych źródeł energii

  • podpisujemy uczciwe umowy z klientem

  • realizujemy reklamacje

  • jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym z klientem

  • pomagamy w realizacji dofinansowań oraz koncesji