Przedsiębiorstwo zostało założone w 1997 roku. W roku 2017 przekształcone w spółkę. Obecnie jest prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą młodych, efektywnych i zdolnych ludzi.

Specjalizujemy się w energetyce słonecznej, a dokładniej fotowoltaice. Zajmujemy się także projektowaniem instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych (nn, SN i WN 110kV).

Jesteśmy rzetelną firmą z pomysłem i doświadczeniem. Angażujemy się w każdy projekt. Dla nas liczy się przede wszystkim efekt, jaki osiągniesz z Naszą pomocą, czyli tworzymy niezawodne instalacje. Wszystkie prace są wykonywane przez i pod kontrolą osób posiadających uprawnienia projektowe i wykonawcze z wieloletnim doświadczeniem w biurach projektowych i na budowach.


Obszar działania

 


Głównie działamy na terenie województwa dolnośląskiego.

Natomiast chętnie wybierzemy się w podróż do Ciebie, jeżeli jesteś z województwa lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego lub opolskiego. Przy dużych przedsięwzięciach działamy na całą Polskę.

Pytania? My posiadamy odpowiedzi.

Firma ekoCumulus zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi od lat.

Zapewniamy Państwu DARMOWĄ konsultację i wycenę.

 

Co nas odróżnia od konkurencji? Jesteśmy grupą inżynierów z Politechniki Wrocławskiej. Mówimy o energetyce odnawialnej i jej opłacalności dla Ciebie, JAK JEST- bez tajemnic, bez drobnego druku, konkretnie.

ekoCumulus

ul. Prudnicka 8/8

50- 503 Wrocław

Godziny otwarcia:

poniedziałek- piątek- 8:00- 17:00

BIURO:

tel. +48 71 727 18 36

biuro@ekocumulus.pl

Starszy specjalista ds. elektroenergetyki, fotowoltaiki

mgr inż. Jacek Mazoń

+48 694 434 340

jacek.mazon@ekocumulus.pl

 

Specjalista ds. fotowoltaiki

mgr inż. Krystian Łysyganicz

+48 733 333 568

krystian.lysyganicz@ekocumulus.pl

 

Inżynier Projektu

inż. Sabina Szumigała

+48 530 247 319

sabina.szumigala@ekocumulus.pl