O NAS

Prąd był, jest i będzie. Jesteśmy do tej myśli przyzwyczajeni, tak jak wobec płacenia za rachunki przedsiębiorstwom energetycznym. Bo taka jest kolej rzeczy.

Chcemy wiedzieć, czy krzesło na którym siedzimy się nie złamie, albo, że nie trafi nas piorun w trakcie burzy. Gdy nie mamy pewności to wahamy się, nie posiadamy tego poczucia bezpieczeństwa czy jasności.

Jednak człowiek chce też różnorodności.

W odpowiedzi na połączenie tych dwóch potrzeb, pojawia się energetyka słoneczna, a dokładniej instalacje fotowoltaiczne. Jest to układ, który zaprojektowany i wykonany prawidłowo nie niesie za sobą ryzyka, a wolność energetyczną i kontrolę nad rachunkami.

Podstawowe informacje ważne dla Ciebie na początku drogi inwestycyjnej, bądź przemyśleń „czy warto, czy chce”, zawarte też są na Naszej stronie internetowej- zakładka FOTOWOLTAIKA w pigułce.

Wypijamy hektolitry kawy, żeby być zawsze dla Klienta, potencjalnego Klienta i osoby zainteresowanej tematem.

Więcej szczegółów na temat projektów? Spójrz w zakładkę OFERTA- tam znajdziesz dokładnie opisane kroki inwestycyjne z ekoCumulusem.

 

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1997 roku. W roku 2017 przekształcone w spółkę. Obecnie jest prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą młodych, efektywnych i zdolnych ludzi.

Specjalizujemy się w energetyce słonecznej, a dokładniej fotowoltaice. Zajmujemy się także projektowaniem instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych (nn, SN i WN 110kV).

Jesteśmy rzetelną firmą z pomysłem i doświadczeniem. Angażujemy się w każdy projekt. Dla nas liczy się przede wszystkim efekt, jaki osiągniesz z Naszą pomocą, czyli tworzymy niezawodne instalacje. Wszystkie prace są wykonywane przez i pod kontrolą osób posiadających uprawnienia projektowe i wykonawcze z wieloletnim doświadczeniem w biurach projektowych i na budowach.

Obszar działania


Głównie działamy na terenie województwa dolnośląskiego.

Natomiast chętnie wybierzemy się w podróż do Ciebie, jeżeli jesteś z województwa lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego lub opolskiego. Przy dużych przedsięwzięciach działamy na całą Polskę.