Projektowanie instalacji fotowoltaicznej

przez admin

Projektowanie instalacji fotowoltaicznej – Wrocław

rysowanie schematów na kartceProjektowanie instalacji fotowoltaicznej oparte na wiedzy i kwalifikacjach naszych pracowników oraz stosowanie wysokiej klasy komponentów odpowiednio skompilowanych w oparciu o parametry budynku to nasz sposób na wykonanie idealnego systemu grzewczego, czerpiącego energię z promieniowania słonecznego. Zapewniamy zgodność projektu instalacji ze wszystkimi wymogami technicznymi oraz optymalne usytuowanie instalacji, uwzględniające najkorzystniejszy kierunek położenia i kąt nachylenia paneli fotowoltaicznych. Projektujemy systemy fotowoltaiczne, które służą pełnemu zaspokojeniu zapotrzebowania obiektów na prąd elektryczny, pochodzący ze źródła odnawialnego.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych – na czym polega?

W celu precyzyjnego zaprojektowania instalacji fotowoltaicznej przystępujemy najpierw do zebrania niezbędnych informacji na temat warunków lokalnych w miejscu, w którym ma być przeprowadzona instalacja. Zbieramy dane na temat sposobu zagospodarowania działki i zakresu jej zacienienia, a także analizujemy zapotrzebowanie na prąd w gospodarstwie domowym lub firmie na podstawie dotychczasowych rachunków, liczby użytkowników obiektu oraz liczby i rodzaju odbiorników energii elektrycznej. Projektując instalację fotowoltaiczną uwzględniamy rodzaj i powierzchnię dachu, na którym mamy wykonać montaż paneli fotowoltaicznych, a także warunki terenowe w przypadku instalacji paneli na gruncie. Zgromadzone dane przetwarzamy przy pomocy profesjonalnego oprogramowania w celu dokładnego obliczenia optymalnych parametrów składowych systemu fotowoltaicznego.

Najwyższy standard projektowania instalacji fotowoltaicznych

Nasza firma zapewnia najwyższy standard projektowania instalacji fotowoltaicznych. Wykorzystując wiedzę, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt jesteśmy w stanie zaprojektować instalację fotowoltaiczną, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki konkretnego obiektu budowlanego. Zapewniamy należyte zwymiarowanie instalacji, a także optymalne rozmieszczenie modułów fotowoltaicznych oraz wyposażenie instalacji w niezbędne zabezpieczenia. Istotny jest dla nas dobór najwyższej jakości komponentów, które dostosowujemy do budżetu klienta. Wielu klientów, z którymi współpracujemy korzysta z dofinansowania do fotowoltaiki, które pozwala zwiększyć możliwości w zakresie doboru podzespołów. Gwarantujemy sprawne i terminowe przeprowadzenie wszelkich prac, związanych z wdrożeniem systemu fotowoltaicznego. Posiadamy niezbędne certyfikaty, które uprawniają nas do projektowania i wykonywania instalacji fotowoltaicznych. Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu instalacji autonomicznych typu off – grid, które działają niezależnie od sieci, jak i systemów typu on – grid, które współpracują z siecią elektroenergetyczną. Projektujemy również efektywne systemy fotowoltaiki hybrydowej. Zapewniamy doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszej firmie we Wrocławiu. Zapytaj nas o szczegóły!

 

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona używa plików cookie, by lepiej poznać potrzeby swoich odbiorców. Akceptuje Czytaj więcej...